וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - עיצוב משרד מודרני באמצעות וילונות

עיצוב משרד מודרני באמצעות וילונות

כשאתם מעצבים את המשרד, רצוי להשקיע מאמצים כדי להפוך את החלל המשרדי ליעיל ולפרודוקטיבי יותר, במידת האפשר, מבלי להתעלם מהסטייל. עיצוב מודרני הוא אחד הסגנונות המעניינים ביותר בענף עיצוב הפנים. באופן כללי, מודרני – משמעותו מינימליסטי או פשוט, לכן, עיצוב מודרני עוזר לכם לצמצם את האפשרויות כשמדובר בטיפול בחלונות המשרד.

כאשר אתם נעזרים בייעוץ של חברה לתכנון ועיצוב משרדים, ובוחרים רהיטי משרד מודרניים באיכות גבוהה, הקפידו שאלה יציעו לכם מענה לשני מרכיבים חשובים:

  • מרכיב של נוחות שיתרום ליעילות ולפרודוקטיביות של העובדים.

  • מרכיב  של יופי שיתאים לעיצוב המשרד שלכם.

הווילון הוא דוגמה לפריט שתורם רבות גם לנוחות העובדים וגם לעיצוב הפנימי. אין ספק שהאור הטבעי חשוב מאוד בכול משרד. אבל, גם אם אתם נוטים להשאיר את החלונות פתוחים רוב הזמן, תוכלו להשתמש בווילונות כדי להפוך את תחושת החלל למסבירת פנים יותר ולנוחה יותר לעובדים שרוצים לפעמים למצוא מפלט מאור השמש הבוהק.

מטבע הדברים, וילונות יכולים לתרום לסגנון המשרד ולהוסיף לו גוון משלים או מנוגד, תלוי בבחירה שלכם. הם יכולים לשמש כאביזר צבעוני בולט בחדר, או למשמש כרקע שקט המבליט ריהוט צבעוני בחדר.

באיזה סגנון לבחור – כפתרון להצללת המשרד?

השוק מציע היום עושר של וילונות או תריסים. אתם יכולים לבחור את הפריט המתאים ביותר לצרכי המשרד שלכם, אבל, מומלץ להשוות בין המוצרים הזמינים, לפני הבחירה הסופית. הנה כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לבחור בהצללה הטובה ביותר עבור המשרד שלכם.

טיפ 1# - לבחור בחומר ממנו עשוי הווילון

טיפ זה הוא שימושי מאוד, ויעזור לכם לבחור בקלות את סוג ההצללה האהוב עליכם. אתם יכולים להתחיל בבחירת הווילון לפי החומר ממנו הוא עשוי, תוך שאתם לוקחים בחשבון שחומר טוב הוא גם קל לניקוי ולתחזוקה.

השוק מציע היום מגוון של חומרים טובים ועמידים לשימוש לאורך זמן רב, רובם כוללים גם שינוע חשמלי, לדוגמה:

  • וילון קפלים ורטיקלי

  • וילון רומאי

  • תריס וניציאני מאלומיניום, מעץ או פי.וי.סי

טיפ #2 – השוו בין העיצובים של סוגי הווילונות

השוק מציע היום וילונות במגוון עיצובים וסגנונות. תוכלו לבחור בעיצוב המתאים ביותר לחלל המשרד שלכם, לריהוט שבחרתם, לצבע הקירות ולשטיח הפרוס על הרצפה. קחו בחשבון את צבעי הווילון. יש מוצרי הצללה שמגיעים עם גוון משלהם.

אם אתם רוצים לשפר את מראה המשרד שלכם, תוכלו לבחור בווילון עם צבעים ניטרליים, כגון: לבן, אפור, חום בהיר וכן הלאה. העיצוב של הווילון אמור לייצג גם את החזון העסקי ואת מטרת העסק שלכם.

טיפ 3# - השוו בין המחירים

טיפ זה שימושי במיוחד לאנשים שנאלצים לעמוד במסגרת תקציבית מוגבלת מאוד. תוכלו להשוות בין מספר מוצרים זמינים, ולבדוק את המחירים המוצעים. יש חברות המציעות וילונות רומאים, למשל, במחירים סבירים מאוד. כך שמומלץ להשוות בין החברות השונות ולבחור את המוצר המתאים לכיס שלכם.

יש גם חברות לייצור וילונות המציעות הנחות משלהם, או דילים מיוחדים ללקוחות חוזרים. יחד עם זאת, כשאתם עומדים לרכוש וילון, אל תחשבו רק על המחיר. בדקו מספר גורמים חשובים אחרים בזמן ההשוואה בין הווילונות שיכולים להתאים למשרד שלכם, כפי שתראו בהמשך.

טיפ #4 – בדקו את תקופת האחריות

אל תשכחו לבדוק נקודה חשובה זו. חשוב שתשקלו את תקופת האחריות שתקבלו, לפני שאתם רוכשים את הווילון המועדף.

מוצרים שונים מוצעים עם תקופות אחריות משלהם. תקופת האחריות ניתנת בדרך כלל על ידי היצרן לכול קהל הלקוחות. אבל, לא כל החברות מציעות ערבות שכזו. מומלץ לבדוק את תקופת האחריות ואת מדיניות האחריות של יצרנים בעלי מוניטין.

אם אתם רוצים לקנות מוצרים שמבטיחים לכם גם תקופת אחריות, יהיה עליכם לבחור בווילונות איכותיים שנמכרים על ידי חברות מכובדות.

טיפ #5 – למדו כיצד לנקות את הווילון

טיפ שימושי נוסף שיכול לעזור לכם לשמור על איכות הווילון במשרד. יש מספר שיטות אחזקה שאתם צריכים לדעת על הווילון שרכשתם. חשוב לקרוא את ההוראות, בעיקר את דרכי הניקוי של הווילון. ניקוי רגיל וקבוע של הווילון, יכול לעזור לכם לשמור על איכות הווילון שרכשתם.

לסיכום, טיפים שימושיים אלה יוכלו לעזור לכם לבחור בווילונות המתאימים ביותר למשרד שלכם. הקפידו להשוות בין מספר מוצרים לפני שתבחרו את הווילון שאתם אוהבים.