וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - עיצוב מפתחי הדלתות והחלונות בבית

עיצוב מפתחי הדלתות והחלונות בבית

אם אתם עוברים לבית חדש או משפצים את הקיים, ואתם רוצים טיפים ורעיונות לעיצוב החלונות – המאמר הזה הוא בשבילכם. כאן תוכלו לקבל מידע אודות הדרכים הטובות והנכונות ביותר לעצב את חלונות הבית, כך שגם תהיו מוגנים ככל שרק אפשר בביתכם-מבצרכם, וגם תרגישו הכי בבית בעולם.

חלונות חדר המגורים

חדר המגורים שלנו הוא אמנם החלל שאנחנו נמצאים בו יותר זמן מאשר בכל חלל אחר בבית, אולם הוא גם החלל שממנו יכולים להיכנס אורחים לא רצויים מבחוץ, בעיקר אם יש לנו גינה. לכן, את דלת היציאה לגינה בסלון חשוב מאוד למגן בתריס שהוא גם סורג, או בשמו המקצועי – תריס סורג חשמלי. תריס זה מתפקד כסורג לכל דבר, אשר נסגר בלחיצת כפתור (מתג / שלט / טלפון חכם), ומאפשר לנו ליהנות גם ממיגון מלא וגם בדיוק מכמות האור הרצויה. המיגון של תריס כזה הוא הטוב ביותר שיכול להיות, שכן בחלקו התחתון של התריס יש מנעול מיוחד שכאשר הוא נעול – לא ניתן להרים את התריס מהרצפה, גם לא בדרכים המתוחכמות ביותר שקיימות.

חלונות חדרי הילדים

בחדרי הילדים חשוב מאוד ליצור אווירה נעימה וחמימה. לטובת העניין כדאי מאוד להתקין וילון בצבעים המתאימים לצבעי החדר, אשר ישמש גם כפתרון הצללה וגם כאלמנט עיצובי מקסים. וילונות לחדרי ילדים כדאי שיהיו מבד קליל וצבעוני, כזה שמשרה אווירה נעימה ומיוחדת במינה.

חלונות חדר השינה

חדר השינה שלכם הוא חדר שצריך להיות בו נעים – נקודה. כמובן שאם יש בו חלונות שפונים החוצה כדאי שגם הוא יהיה ממוגן, כמו שאר החלונות בבית, אולם כדאי גם לכסותו בווילון מיוחד שיוצר אווירה. אם תעשו כן, תוכלו לשלוט בכמות האור שנכנסת לחדר בכל רגע נתון, וליהנות מכך שבחדר תמיד תהיה טמפרטורה נעימה.

מפתחים נוספים בבית

אם יש בבית מפתחי חלונות ודלתות נוספים, כדאי מאוד לדאוג שגם העיצוב שלהם יהיה מיוחד ומרשים. אחרי הכל, המפתחים הללו הם פרקטיים לחלוטין ונועדו קודם כל לצורך כניסת אור ואוויר, אולם עם הטאץ' הנכון אפשר להפוך כל אחד מהם לאלמנט עיצובי.

לסיכום: הכלל הוא פשוט: חלונות ודלתות שפונים החוצה כדאי למגן באמצעות תריס סורג חשמלי, ואילו חלונות שאינם פונים החוצה או שמוצבים בחדרי השינה – כדאי להפוך לחלונות מעוצבים באמצעות וילונות מקסימים. את תריסי הסורג כדאי מאוד לרכוש מחברה המתמחה בתחום ואשר משווקת תריסים איכותיים שמגיעים אליכם עם אחריות. את הווילונות כדאי לרכוש מחברה אשר משווקת וילונות מבדים איכותיים ועמידים לאורך זמן, על מנת שהרכישה תהיה כדאית.

עיצוב של מפתחי החלונות והדלתות בבית על פי ההמלצות שלעיל יאפשר לכם ליהנות גם מבית ממוגן לחלוטין שאתם יכולים לישון בו בשקט, וגם מבית מעוצב בעיצוב חמים ונעים. בהצלחה!