וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - עיצוב חדרי אירוח

עיצוב חדרי אירוח


עיצוב חללים בתוך הבית הוא מלאכת מחשבת. חשוב לנו ליצור זרימה טובה והרמונית עם האלמנטים השונים בעיצוב הכללי. לכן, חדרים המיועדים לאירוח כגון: סלון הבית, פינות אוכל, חדרי אורחים וכדומה, הם בעלי חשיבות יתירה. לא רק בני הבית משתמשים בהם אלה גם האורחים שלנו. אנו מתאמצים רבות בכדי שהבית יראה יפה ומזמין. קל וחומר כאשר אנו עסוקים באירוח. חלק מנסים ליצור רושם חיצוני על האורחים המגיעים מבחוץ וחלק פשוט נהנים כאשר הבית יפה ומעוצב. כך או אחרת אנחנו בחברת לנצ'יאנו עיצוב וילונות מבינים את הצורך שלכם בעיצוב ובלגרום גם לכם וגם לאורחים שלכם הרגשה טובה.

 

מלבישים את הבית בווילונות

הבית עצמו מתחדש לא פעם בקולקציה ייחודית משלו. קירות הבית מעוצבים בתמונות ובפרטי נוי. את חלונות הבית אנו מלבישים בווילונות מעוצבים. אט אט גם הבית מקבל מראה פנימי מיוחד. טעם אישי בעיצוב הוא טעם קיים או נרכש. יש אנשים שמלאכת העיצוב באה להם בטבעיות ויש השואבים השראה ממקורות שונים. כך או אחרת, חשוב שתרגישו נעים ונוח להימצא בחלל אותו עצבתם. פריטי עיצוב שונים כגון וילונות חשוב שיהיו פרקטיים ונוחים לתפעול. מעבר לדגש ששמים על סוג הווילון ולמראה שהוא יוצר, יש לתת דגש גם על מנגנון הפעלה שלו. ישנם וילונות חשמליים הנוחים ופשוטים לתפעול. ישנן וילונות עם מנגנוני העלאה והורדה ידניים. וילונות מסוימים מגיעים עם שלבים הניתנים לפתיחה ולסגירה, אשר בכך הם יוצרים אפקט הצללה של תריסים. לווילון תפקיד חשוב בעיצוב הבית. הוא משרה אווירה אינטימית ומיוחדת. מעבר להיותו פריט עיצובי, תפקידו להסתיר את האור כשרוצים ולמנוע מסקרנים להציץ אלינו לתוך הבית.

 

אלמנטים נוספים לעיצוב קירות

עיצוב חדרי אירוח יכול לכלול אינספור אלמנטים. מעבר לריהוט, גופי התאורה והווילונות ישנם אלמנטים נוספים החוזרים אלינו משנים עברו. אנו מדברים על טפטים מעוצבים לקירות הבית. לפני כמה עשורים היה נהוג לצפות את כל קירות הבית בטפטים. העיצוב היה בעיקר של טבע ונופים. היום גם מעצבי פנים בוחרים לצפות קיר אחד בטפט ולתת לו אופי וביטוי. ישנם רעיונות מדהימים שניתן לעשות עם טפטים לקיר ולשלב אותם עם ווילונות, כסאות או שידות מיוחדות. אנו רואים שימוש במוצר זה במטבחים, קירות בסלון הבית וחדרי שינה. השימוש בטפטים בעיצוב הבית מכניס המון עומק וייחודיות ונותן ביטוי לכישרון שלכם להכניס זהות לבית. אם אתם מרגישים קושי בחיבור כל המרכיבים יחד, אל תחששו להיעזר במעצבי פנים.