וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - עיצוב הבית והמשרד באמצעות מוצרי טקסטיל

עיצוב הבית והמשרד באמצעות מוצרי טקסטיל 


אם אתם רוצים לעצב את הבית או המשרד ברכות ובאהבה, חשוב שתדעו כי מוצרי הצללה כמו וילונות מסוגים שונים, יכולים להוסיף נופח אישי ומפנק לכל חלל, הם מסייעים להגן על ריהוט מפני קרני שמש חזקות, וילונות ומוצרי הצללה מונעים כניסת אור גבוהה מידי אל החדר, תוך שהם מוספים נגיעות רומנטיות מפנקות ונעימות לכל מבנה, חדר וחלל.

אבל כיצד מעצבים את הבית והמשרד באמצעות מוצרי טקסטיל הנה כמה טיפים מעולים לעיצוב:

בחירת המוצרים המתאימים – עולם מוצרי ההצללה הינו עשיר יותר מכפי שחשבתם וכיום, מלבד וילונות סטנדרטיים, ישנם שלל עיצובים ושמות גנריים לווילונות, כמו: וילונות קפלים, וילונות רומאיים כמו גם מוצרי הצללה מעוצבים וקשיחים, ישנם גם תריסים שניתן להרכיב על חלונות ועוד.

כדי להבין במה כדאי לבחור, מומלץ לחפש אחר קונספט מרכזי לעיצוב החלל ולאחר מכן להתאים לו את הווילון המנצח. לדוגמא: אם אתם מעוניינים לעצב את המשרד שלכם בסגנון מודרני עם כמה שפחות 'מניירות', תוכלו לבחור תריסי בד מתקפלים בהירים המגנים מפני קרני שמש חזקות. לעומת זאת, לעיצוב בית בסגנון ויקטוריאני מפואר, יתאימו וילונות רומאיים המספקים עושר בנראות שלהם.

פרקטיות – עוד יש לבחור מוצרי הצללה שיהיו פרקטיים עבורכם. בחרו מוצר שניתן לפרק ולהרכיב בקלות, כזה שאפשר לכבס ולנקות בקלות בעת הצורך, כמו גם כזה שלא תסתבכו עמו בכל פעם שתרצו לפתוח אל הווילון, להסיט או לסגור. שימו לב כי אתם בוחרים את המוצר בהתאמה לצרכים שלכם ואל שלל הפריטים בחלל החדר, כמו לסביבה.

אל תפחדו מטכנולוגיה - במידה ואתם רוצים לתפעל את הווילונות ללא מאמץ, נסו לבדוק כיצד וילונות חשמליים יכולים לסייע לכם. כיום, הקדמה שולטת גם במוצרי טקסטיל ולכן מוצרי הצללה חשמליים יכולים להוות פתרון משולם.

התאימו את הווילון למידת האור שיש במבנה – חשוב שבזמן שאתם מבצעים התאמה של וילונות אל החלל, כי תתחשבו במידת האור שנכנסת לבית או למשרד. שימו לב כי הווילון בהיר ולא מאפיל את החדר ובמידה ואתם זקוקים למנורות מעוצבות שיאירו את החדר, בחרו גופי תאורה מתאימים. היכנסו לכאן: https://www.barak-lighting.co.il/ לבחירת מנורות וגופים מעוצבים.  

השלמה באמצעות מוצרי טקסטיל שונים - כדי להפוך את מראה החדר למושלם, נסו להוסיף מוצרי טקסטיל כמו כריות שטיחים, מפות ועוד, שיהיו בעיצוב דומה לזה של הווילון שבחרתם. בכך תוכלו להעניק לחלל מראה אחיד ולקשר בין המוצרים בחכמה!