וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - משפצים, מעצבים ומשדרגים את המשרד

משפצים, מעצבים ומשדרגים את המשרד

אנשים רבים משקיעים שעות רבות בעבודה במשרדם. מאחר ומדובר בחלל אשר שוהים בו שעות רבות, ישנה חשיבות רבה לאווירה השוקקת במשרד ולשביעות רצונם של כלל העובדים. אחת הדרכים להבטיח שהות נעימה במשרד היא באמצעות ביסוס של סביבת עבודה נעימה המגיעה בין היתר בעקבות הנראות הויזואלית של החלל.
 
תשמחו לגלות שרענון ויזואלי ניתן לעשות באמצעות שילוט למשרד, התורם גם לחוויה נעימה יותר של הלקוחות והקולוגות המגיעים למשרדכם על מנת לקבל את השירות שאתם מציעים.
 
לפני הכל: מיתוג נכון

עם רצונכם להפיח רוח חדשה ומשב רוח מרענן במשרד, חשוב לפני הכל למתג את העסק. על מה בדיוק מדובר? המיתוג בעיקר מוכר מהרשתות הגדולות המוכרות לכולם, אשר נושאות לוגו המזוהה איתן, צבעים המובילים את המותג, סלוגן וקו מנחה אשר מוביל את המוצרים והשירותים השונים של החברה.
 
ריענון המותג מבורך, אך חשוב לעשות אותו נכון ועם האנשים הנכונים. על מנת למתג את העסק שלכם, כדאי להסתייע באנשי המקצוע העוסקים במלאכה זו, ויחד איתם לתרגם את החזון שלכם למותג אשר יהיה מוכר. חשוב מאד לאפיין את העסק שלכם, לרבות המוצר או השירות שתרצו להוביל, וכך למנף אותו הכי גבוה שרק אפשר.
 
בחירת שלטי פנים

לאחר שבחרתם לוגו חדש, סלוגן מדוייק וענייני וצבעים אשר יובילו את כל החבילה העיצובית, כדאי ואף רצוי לעצב את חלל העסק במיתוג החדש. העטיפה העיצובית והחדשה של העסק שלכם אינה חיונית רק כלפי חוץ, אלא בעיקר כלפי פנים, עבור העובדים שלכם ועבור קהל הלקוחות הפוקד את העסק.
 
שילוט למשרד בעיקרו מתייחס אל שילוט הפנים, אשר כולל בין היתר שילוט לחדרים ולמשרדים השונים, שלטים המכוונים את קהל הלקוחות בתוך רחבי העסק ואפילו שלטים ממוחשבים הנושאים כיתוב מתחלף. תכלית המיתוג החדש היא לפקס ולמקסם את הפוטנציאל, כך שחשוב מאד להשריש את האלמנטים החדשים בכל פינה בעסק שלכם.
 
בחירת שלטי חוץ

לשלטי החוץ תפקיד גדול ומשמעותי, בעיקר בגלל שעליהם מונח התפקיד החשוב של יצירת רושם ראשוני. הלקוחות המכירים אתכם אשר פוקדים את העסק דרך קבע, יודעים שמצפה להם שירות לבבי ומוצרים טובים, אך אלו אשר לא מכירים אתכם, צריכים סיבה מספיק טובה כדי להכנס ולנסות את השירות שלכם.
 
אם כן, שלטי החוץ בעלי אחריות גדולה. שלט החוץ המפורסם ביותר והמשמעותי ביותר הוא שלט בית העסק שלכם. השלט הזה מגלם בתוכו את כל העבודה הרבה שהשקעתם במיתוג. על השלט הגדול יודפס שם העסק שלכם, בליווי הסלוגן הנבחר ובצירוף דרכי התקשרות או כל מידע אחר שנראה לכם רלוונטי לטובת קידום העסק.
 
השילוט החדש כמוטיב עיצובי

המון פעמים ישנו רצון לשדרג את נראות העסק ועל כן משקיעים הון רב בשיפוץ גדול מימדים. לא תתארו לעצמכם אפילו כמה קל להפיח רוח חדשה ומרעננת בעסק שלכם באמצעות שילוט למשרד. בעת שתשבצו שילוט נכון המבוסס על המיתוג החדש, השילוט ישמש כאלמנט עיצובי אשר יעניק חיים, צבע ואנרגיה חדשה לבית העסק שלכם.