וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - כך תעצבו את חדר הילדים

כך תעצבו את חדר הילדים

רוצים להפוך את חדר הילדים שברשותכם לחדר חלומי בעל מראה מיוחד, נעים ומזמין ? ההחלטה הזו הינה החלטה חשובה הן בעבורכם והן בעבור ילדיכם, אך מה היא הדרך הנכונה ביותר להפוך את חדר הילדים לחדר חלומי ומיוחד המעוצב בהתאמה מושלמת לאהבתם ולצורכיהם ? הכנו בעבורכם את הטיפים המובילים לעיצוב חדר הילדים מבלי לשבור את הראש או שמא את החסכונות !


5 טיפים מובילים לעיצוב חדר הילדים בקלות ומבלי לשבור קופות חיסכון...


ריהוט – ריהוט חדר הילדים על ידי שילוב של מיטות, ארון בגדים, ארגזי צעצועים, שולחן כתיבה, כיסאות מנוחה, כורסא וכיוב', חייבים להיעשות ראשית בהתאם לצורכי הילד וגילו, ושנית בשמירה מוחלטת על בטיחות מלאה.
הכנסת הריהוט לחדרי ילדים תעשה תוך בדיקה מקיפה של הרהיטים הנבחרים (לתו תקן ותו איכות) ולאחר מכן תיבחר בקפידה להתאמה מוחלטת לצורכי הילדים ולעיצוב הרצוי בחלל (בהתאם לגודלו).


מדבקות קיר לחדר ילדים – הם דרך מופלאה לשילוב הדמויות האהובות, הכיתובים הרצויים והאווירה המושלמת בחדרי הילדים, מדבקות קיר לחדרי ילדים ובכלל הפכו בשנים האחרונות פופולריות ומתבקשות, על כן מחיריהן הינם נמוכים והגיוניים ואילו המבחר הקיים בהן הינו עצום ומגוון !


טפטים – אם מאסתם בצבעי הקיר הנשנים או שמא בהסרתם הקשה מקירות החדרים בביתכם, הרי שהבחירה בטפטים לכיסוי איכותי ועיצובי של קירות החדר הינה בחירה מעולה בעבורכם.
הטפטים הינם טרנד חזק וממושך בתחום העיצוב המהווים תחליף ממשי וגאוני לצביעת הקירות בחללים השונים, על כן ניתן לראות כי הביקוש לטפטים הגובר והולך הוא אשר הפך את הייצור והפיתוח של תחום זה למשגשג וססגוני במיוחד.
כך שכיום הנכם יכולים להזמין טפט לחדר הילדים בכל גודל, צבע, הדפס, מרקם, עיצוב שרק תחלמו עליו !!! ויתרה מכך תוכלו לעשות זאת במחיר משתלם והגיוני !


וילונות – מלבד להיותם פרקטיים ונוחים לצורך הצללת החדר ושמירה על מאור נכון בחלל, שילוב של וילונות בחדרי ילדים הופך את העיצוב הכללי למושלם, שכן התאמה נכונה וראויה של וילונות החדר למראהו הכללי תיצור מעיין השלמה ראויה לעיצוב הכללי הנבחר בחלל.
את הווילונות לחדרי הילדים תוכלו לבחור בעיצובים שונים, הדפסים מגוונים ובצבעים רבים, כך שבמרבית המקרים תמצאו את הווילון המושלם המתאים לעיצוב בחלל חדרי הילדים.
הבחירה בווילונות לעיצוב חלל חדר הילדים היא איננה בחירה בפריט עיצובי יקר, ועל כן הינה בחירה מבורכת ונכונה בעבור כולם !


אביזרי נוי – כחלק בלתי נפרד מעיצוב חלל חדרי הילדים, חשוב לשלב גם את אביזרי הנוי המיוחדים אשר יתרמו רבות לאווירה בחדר ולהגשמת חזון ורצון הילד.

בכל עיצוב שתבחרו ובכל פריט שתשלבו בחדרי הילדים, הקפידו על בטיחות מוחלטת, נראות מושלמת ומחירים משתלמים והוגנים (שהרי עיצוב חדרים אלו הינו זמני ומשתנה בהתאם לגילאי הילדים).

קבלו עוד רעיונות במגזין העיצוב 
https://formidable.co.il