וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - כיצד מתאימים וילונות למשרד?

כיצד מתאימים וילונות למשרד?

רבים בעלי המשרדים שמעוניינים להעניק למשרד שלכם מראה מזמין ומעוצב, כאשר מלבד הריהוט המשרדי: מוצרי טקסטיל כמו ווילונות, כריות נוי ושטיחים הם כאלה שהופכים לחלק בלתי נפרד מהשלמת המראה.

בחירה נכונה של וילונות היא כזאת שתאפשר כניסה של אור למשרד תוך התאמת הווילון למיקום של המחשבים שבמשרד ולעמדות העבודה - כך שווילון נכון יכניס את מידת האור הרצויה על כל עמדה מבלי לסנוור.

אז כיצד מתאימים וילון למשרד? ואילו וילונות פופולאריים במיוחד משרדים? כל התשובות בהמשך.

כיצד מתאימים וילונות למשרד?

התאמת וילונות לחלל העבודה עליה להיעשות בצורה חכמה כך שהיא תאפשר הכנסת אור טבעי אל חלל העבודה, אך תעשה זאת מבלי לסנוור את העובדים על ידי אור ישיר על עמדות העבודה ועל המחשבים שבמשרד.

כאשר אתם מתאימים וילונות למשרד עליהם להיות פרקטיים וכאלה שקל לנקות ולכבס, תוך שאתם שמים את הדגש על מראה וילונות קליל, בהיר וכזה שישתלב בצורה טובה עם עיצוב המשרד והמראה הכללי שלו.

אז אילו סוגי וילונות מומלצים למשרדים?

וילונות ורטיקאלייםוילונות מסוג זה הם כאלה שיוצרו בצורה של שלבים אנכיים כאשר השלבים מחוברים אחד לשני. את הווילונות ניתן לסובב בקלות, וזאת על מנת שניתן יהיה לשלוט במידת האור אשר נכנסת לחלל העבודה. וילונות כאלה מיוצרים משלל חומרים כמו חומרי בד שונים, כאשר המראה הקלאסי שלהם משתלב עם כל עיצוב.

וילונות אלומיניום או עץ – וילונות עשויי עץ הם כאלה שניתן להזיז בקלות והם מסננים את האור שנכנס לחלל העבודה תוך שניתן להרים אותם עד למעלה או לסגור אותם באופן הרמטי. הווילונות עדינים במיוחד והם הרמוניים בעיקר בעיצוב התעשייתי או המודרני.

גלילות להצללה – וילונות נגללים מאפשרים פתרון נפלא למי שרוצה להכניס אור לחלל העבודה בשלבים. כיום ישנם וילונות גלילה בצבעים בהירים או בגוונים חזקים יותר כמו גווני בורדו, כחול, ירוק ואפור שמקנים תחושה צבעונית יותר בחלל.

וילונות רומאים – וילונות רומאיים מקנים תחושה יוקרתית למשרד אך הם לא משתלטים על המראה או הופכים אותו לכבד מאד. וילונות כאלה ניתן להסיט ימינה ושמאלה או לפרוס על גבי החלון במידה ואתם מעוניינים להוריד את רמת האור החלל העבודה.

וילונות חשמליים – וילונות חשמליים הם שם כולל לשיטה לשליטה ותפעול וילונות. חברות עיצוב וטקסטים המתמחות בווילונות יכולות להתאים וילון חשמלי מכל סוג בין אם מדובר בווילון ורטיקאלי עד לווילון רומאי עשוי בד לבן.

ניקוי ושמירה על הווילונות

במידה ואתם רוצים להקנות למשרד שלכם מראה נעים ונקי, חשוב לדאוג לניקוי הווילונות על בסיס חודשי. אחת החברות שיכולות לדאוג לניקיון הווילונות והמשרד שלכם היא חברת קלינקס - חברה לניקיון משרדים שתוכל לנקות את חלונות ווילונות המשרד בצורה הטובה והיעילה ביותר.