וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - כיצד הופכים כל בית למואר ומרווח

כיצד הופכים כל בית למואר ומרווח

גם אם הדירה שלכם או אם הבית שלכם אינו גדול, וגם אם מדובר בדירת חדר או שניים - חשוב לדעת כי באמצעות כמה טריקים כמו וילונות מתאימים , צבע בהיר ותאורה נכונה, ניתן להפוך כל חלל לכזה שנראה רחב יותר, תוך שמי שמתגורר בחלל ירגיש בו נעים יותר. אז כיצד הופכים כל בית לבית במראה רחב ונעים? כמה טיפים בהמשך.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם מתגוררים בדירות קטנות וזאת בשל מחירי השכירות הגבוהים ויוקר המחייה. בשל כך חשוב לדעת כיצד הופכים חללים קטנים לנעימים ומרווחים יותר וזאת על ידי השיטות הבאות:

התאמת מוצרי טקסטיל נכונים - מוצרי טקסטיל כדוגמת וילונות בהירים, כריות נוי קטנות, הדומים שהם גם חללי אחסון ועוד, יכולים לאפשר יותר מרווח תוך יצירת חלל מואר יותר. וילונות המתאימים לדירות קטנות הם בדרך כלל וילונות ורטיקאליים שאין בהם המון בד שמקטין את החלל והם ניתנים להזזה והכנסת אור למרחב בקלות, כמו גם וילונות שהם בעצם מוצרי הצללה כגון: וילונות חשמליים, נגללים וכאלה שאינם תופסים מקום רב, ובמשיכה או לחיצת כפתור נגללים ומכניסים המון אור לחלל, וזאת בזמן שגלילתן מעלה אינה תופסת מקום רב ואינה מצריכה מאמץ.

התאמת תאורה - התאימו את התאורה הנכונה לחלל קטן. תאורה כזאת היא תאורה צמודה תקרה שאינה משתלשלת כלפי מטה מה שגורם להקטנת החלל, כמו גם תאורה צמודת קיר שבאמצעותה ניתן ליצור יותר מרחבי אור בחלל שהופכים אותו לכזה שנראה רחב יותר.

בנוסף, שימוש בספוטים בחדרים של בית קטן יקנו אופציה נוחה וקומפקטית יותר ממנורות שולחן או מנורות לילה גדולות, בעוד שבאמצעות ספוטים ניתן לשים את הדגש על חפצי אומנות, תמונות ופסלים המפוזרים ברחבי הדירה.

על מנת לבחור תאורה מותאמת אישית פנו לחברות המתמחות בשיווק גופי תארוה כמו חברת ברק תאורה שעושה את המקסימום בהתאמת גופים לכל מבנה וחלל.
צביעת הדירה – אם אתם אוהבי צבעים עזים, חשוב שבדירה קטנה תוותרו על הצורך לצבוע קירות בגוונים חזקים כמו בורדו, אדום, וסגול לילך שפופולאריים כיום בעיצוב, אך גורמים להקטנה ויזואלית של חלל הדירה.

כדי להקנות בכל זאת מעט צבע לקירות מומלץ להשתמש בגוונים של ירוק בהיר, צהוב בהיר, ואפילו גוונים שונים של לבן כמו לבן אפרפר, לבן קליפת ביצה ועוד. בכך תוכלו לייצר עניין בחלל שלכם ולהפוך אותו לנעים וביתי יותר מבלי להקטינו.

אז אם אתם רוצים להתחיל ליהנות מהדירה שלכם ולהפוך אותה למרחב מחייה כיפי ונעים- זה הזמן לקבל השראה מחנויות עיצוב, מאתרים של חברות המשווקות וילונות מסוגים שונים ומחברות תאורה שמהן ניתן להזמין שלל נורות , וגופי תאורה מעוצבים.