וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - טרנדים בעיצוב פנים לנכסי יוקרה

טרנדים בעיצוב פנים לנכסי יוקרה

נכס יוקרתי כבר מזמן אינו תלוי אך רק במיקומו הגיאוגרפי על המפה. השקעה בעיצוב הפנים ובפרטים הקטנים, יכולה לשדרג פלאים את איכות החיים כמו גם את שווי הנכס, וליצור סביבת מגורים נעימה, אסתטית ויוקרתית. כיצד ניתן לשדרג את עיצוב הבית?

מהם הטרנדים החמים שיעזרו בכך? 

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, כך גורס הפתגם המפורסם לגבי היבטים שונים ומגוונים בהם נכללת גם סביבת מגורים יפה ויוקרתית. ואיפה ימצא לאותם פרטים קטנים וחשובים מקום, אם לא בעיצוב הפנים של הבית, בו גם השינוי הקטן ביותר יכול ליצור הבדל של ממש. הטרנדים החמים בעיצוב הפנים לנכסי יוקרה כבר כאן וכדאי להכירם.

משחקי צבע ומרקם                                                                                   

אם בעבר התאמת צבעים נחשבה כטרנד המוביל ביותר בעיצוב פנים יוקרתי, היום ניתן לראות תופעה עיצובית חדשה הקוראת עליו תיגר, והיא הופעתם של משחקי צבע ומרקם. המשחקים האמיצים הללו, יוצרים חלל מעוצב עם טעם ואמירה אישיים, בניגוד לקונבנציה המשמימה לעיתים של צבע אחד השולט בכל. כך למשל, אפשר להיפרד מסטים של ארונות תואמים זה לזה ודווקא לבחור דלתות שונות ולאו דווקא תואמות. שילובי צבע קונטרסטיים, שיכולים להופיע החל מרמת הצביעה ועד לרמת האבזור, ולו הזניחה ביותר, יתנו גם הם את האפקט המיוחל. משחק מרקמים מעניין יכול להופיע גם בזכות בחירת חומרי גלם שונים, לריצוף, לחדר האמבטיה, למטבח ולכל חלל אחר בבית. מתכת לצד עץ לצד שיש,  מהפחד להגזים אפשר להיפרד לשלום הודות לטרנד העיצובי החם הזה. עם האומץ והפחד לשבור מוסכמות התוצאה תהיה מרהיבה ביופייה ובעלת גוון עשיר.   

וילונות                                                                                                     

למעט היותם אמצעי נהדר לוויסות אורה של השמש הקופחת, וילונות נודעים כבר שנים כפריט מאבזר המוסיף נופך של פאר ורוך. אותו קו ממשיך גם השנה, ואף יכול להשתלב עם משחקי הצבע והמרקם שהוזכר לעיל. וילון מרשים יכול להאיר את כל החלל בצורה שונה לחלוטין משיראה בלעדיו. וילונות קפלים עדינים, וילונות רומאיים ווילונות גלילה הם רק חלק קטן מסוגי הווילונות השונים אשר להם חב החלל מראה אלגנטי ואצילי. נכס יוקרתי חייב לעצמו את השימוש בווילונות איכותיים, ממיטב סוגי הבדים. מימד נוסף של הוד והדר מגיע בדמותם של וילונות חשמליים, אשר בנוסף להצללה ולזריקת הצבע העיצובית הם גם נוחים לתפעול ומשדרגים מאוד את העיצוב.

קמינים                                                                                                      

קמין יפהפה בו בוערת אש חמימה הוא מראה מלבב ונעים. הופעתם של הקמינים המובנים בחלל, נרשמה כאחד הטרנדים המובילים בעיצוב פנים יוקרתי. הטרנד הייחודי בסימן רטרו, עם קריצה לעבר, כולל קמין המשולב כחלק אינטגרלי בחלל, בעל קיר זכוכית, אשר מבעד אליו ניתן לצפות באש היוקדת ולחוש את חומה הנעים. הקמין יכול להיות ליבו של החלל, עם נוכחות מרשימה והתאמה עיצובית אליו, שתעשה בעת תכנונו.