וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - ארבעה טיפים מנצחים לבחירת מעצבי פנים מומלצים

ארבעה טיפים מנצחים לבחירת מעצבי פנים מומלצים

אם אתם עומדים בפני שיפוץ או עיצוב מחדש של הבית מבפנים - חלקו או כולו - הרשו לנו להציע לכם לא לעשות את זה לבד. שילוב של אדריכלית פנים או מעצבת פנים מומלצת יסייע לכם להתמודד בהצלחה עם האתגרים שהשיפוצים הללו לא פעם מזמנים לנו - ותתפלאו לגלות, זה בדרך כלל לא מייקר את השיפוץ אלא אף מוזיל אותו. למה? קראו ותבינו!
טיפ מספר אחד - אל תתפשרו - בחרו מעצבת פנים מומלצת

אם תחפשו בגוגל מעצבת פנים במרכז, תגלו שיש המון מעצבות פנים שישמחו לשלב כוחות איתכם, וללוות אתכם בפרוייקט של שיפוץ או עיצוב מחדש. אבל לא כל מעצבת פנים תהיה זו שמתאימה לכם! על מנת לזהות מעצבת פנים המתאימה ביותר עבורכם - חשוב לבדוק בציציות... אילו פרוייקטים כבר ביצעה? מהי ההעדפה הויזואלית שלה, והאם היא מתאימה לשלכם? מה חושבים עליה לקוחות שכבר עבדו איתה, וגם, לא פחות חשוב - כמה עולים השירותים שלה?
טיפ מספר שתיים - דעו מראש מה אתם רוצים

לא תמיד קל לתאר למעצב פנים את השינוי שהייתם רוצים לראות בחלל המעוצב. לא תמיד ברורה השפה העיצובית שאתם מעדיפים, לא תמיד אפשר לשים את האצבע על השינוי שאותו את מחפשים. מעצבי פנים מומלצים, מנוסים, איכותיים ושירותיים - ידעו איך לעזור לכם לנסח את השינוי שאתם מחפשים, באמצעות דוגמאות, רעיונות, אביזרים ורהיטים שיציגו בפניכם ועוד. ולא רק זאת - מעצבי פנים מקצועיים, ידעו לכוון את ההשראה שלכם על מנת לאפשר לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר, בהוצאה המתאימה ביותר לתקציב שלכם
טיפ מספר שלוש - קחו בחשבון הוצאות נוספות

אם אתם חושבים ששילוב אדריכלית פנים הינו הוצאה שמתווספת לכלל ההוצאה על השיפוץ - אתם טועים. ההוצאות על פרוייקטים של שיפוץ כוללות רכישת ריהוט ואביזרים (כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים), עבודה מול ספקים ונותני שירותים שונים, ועוד. בסך הכל - לא משנה כמה יקרה מעצבת הפנים שלכם - ההוצאה על ליווי מקצועי כנראה לא תהיה ההוצאה הגדולה ביותר בפרויקט. אבל - מעצבי פנים מומלצים עשויים לחסוך לא רק כסף אלא גם משאבים אחרים (כמו זמן ובירוקרטיה), עם ניצול יעיל של המשאבים שכבר עומדים לרשותנו (למשל, חידוש רהיטים), ועם הפניה לנותני שירות איכותיים במחירים נמוכים, לחנויות רהיטים ופינות חמד של אביזרים (אולי אפילו יד שנייה) שיעשו לכם את הבית. למעשה, לא בלתי אפשרי שהעבודה מול מעצבת פנים מומלצת במרכז תחסוך לכם כסף, בסופו של יום, ותעזור להשיג את התוצאה הרצויה.
טיפ מספר ארבע - תנו למעצבת שלכם לנהל את ההצגה

אם אתם שומעים בעצתנו ובוחרים במעצבת פנים במרכז שתלווה את תהליך השיפוץ והעיצוב מחדש שלכם - הסבירו לה בדיוק מה אתם אוהבים, ואפשרו לה למצוא עבורכם פתרונות. תגלו, שזו דרך נפלאה להשיג בדיוק את מה שביקשתם, בלי לכתת רגליים, ובלי ויכוחים מיותרים עם בעלי מקצוע, ובלי הטרחה האופיינית כל כך, לפרוייקטים של עיצוב מחדש שנעשים ללא ניהול מקצועי.