וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום

חלונות הם פתחי האור והאוויר בכל בית, וקשה לדמיין מקום שאין בו לפחות חלון אחד שמאפשר לאור השמש הנעים להיכנס דרכו. בכל בית ישנם מספר חלונות בחללים השונים, ולמרבה השמחה ניתן להתאים אותם לפי טעמכם האישי ועיצובו של הבית.

אחד המוצרים הפופולרים ביותר בבתים רבים בשנים האחרונות הוא חלונות אלומיניום, שנותנים אופציות רבות לעיצוב, ובעלי תכונות שמאפשרות להפוך כל חלון לעוצר נשימה. עם טכנולוגיה חדשנית, בעיצובים מודרניים ובמחירים נוחים, חלונות אלומיניום יכולים להפוך גם את ביתכם למעוצב ולאלגנטי במיוחד.

מהם בדיוק חלונות אלומיניום?

כשמדברים על חלונות אלומיניום, מתכוונים בעצם לפרופילים שמהם החלונות בנויים, כלומר המסגרות שלהם. כפי שכולנו יודעים, אף חלון אינו יכול להחזיק מעמד בלי תמיכה נכונה ומסגרת במידות שלו, וכאן נכנסים לתמונה חלונות אלומיניום.

פרופילים מאלומיניום עבור חלונות יכולים להיות מעוצבים לפי טעמכם, והתכונות הייחודיות שלהם הן אלו שהופכות אותם לפופולריים כל כך. עם חלונות מסוג זה, אתם ובני המשפחה שלכם תוכלו ליהנות מהמראות בחוץ במשך שנים רבות, ולהפוך כל חדר ליפה יותר.

למה דווקא חלונות אלומיניום?

כאמור, לאלומיניום יש מספר תכונות מיוחדות שהופכות אותו לחומר הגלם המועדף בכל הנוגע לבניית פרופילים של חלונות. החל מחוזק מבני ועד גמישות החומר, אלו הסיבות שבזכותן מומלץ לבחור בפרופילים מאלומיניום:
  1. חוזק פיזי – אלומיניום הוא מתכת חזקה ועמידה במיוחד, מה שאומר שהיא יכולה לעמוד לא רק בפני מהלומות פיזיות, אלא גם בפני פגעי טבע שונים. במזג אוויר קיצוני כמו קיץ חם או חורף עם רוחות וגשמים עזים, חלונות אלומיניום יחזיקו מעמד בכל תנאי, הודות לחוזק המבני שלהם שעומד בקלות במצבים הללו.
  2. גמישות מבנית – בנוסף להיותו חזק במיוחד, אלומיניום הוא גם מתכת שיכולה להיות מעוצבת בקלות בכל מידה וצורה שאתם מעוניינים בהן. פירוש הדבר הוא שניתן לתכנן חלונות אלומיניום לפי המידות של מסגרות החלונות בביתכם, וגם לפי העובי הרצוי עבורן. התכונה הזו מאפשרת גם ליצור חלונות אלומיניום דקיקים ובעלי מראה אלגנטי ומודרני שיתאים לכל בית בלי שהמסגרת "תשתלט" על החלון.
  3. קלות משקל – אלומיניות הוא מתכת מיוחדת וקלת משקל במיוחד, מה שאומר שהיא אינה מפעילה לחץ על מסגרות החלונות ואינה שוקלת הרבה. בשילוב עם שאר התכונות שלה, קלות המשקל של האלומיניום מאפשרת להזיז את החלונות שנמצאים בתוכה בקלות בתוך המסגרת, בלי להתאמץ או לגרום לנזק למסילות החלונות.

הרכבת חלונות אלומיניום – אצל המקצוענים בלבד

הרכבת חלונות אלומיניום היא מלאכה עדינה שדורשת תשומת לב ויד מקצועית כדי לבצע אותה כהלכה. מלבד זאת, פעמים רבות חלונות אלומיניום ילוו גם במאפיינים נוספים כמו תריסים חשמליים שגם הם דורשים תשומת לב מקצועית. הרכבת חלונות מכל סוג שהוא, ובייחוד כאלה שבנויים עם פרופילים מאלומיניום, מצריכה ניסיון רב שנים וידע בסוג הזכוכית הנדרשת, המסילות הרצויות ועוד.

הרכבה לא נכונה של חלונות אלומיניום עלולה להיגמר במצבים לא נעימים שבהם חלונות או המסגרות שלהם נשברים בקלות, ולכן אסור להשתמש בשירותיה של חברה ללא ניסיון מספיק. מעבר לכך, הרכבת חלונות אלומיניום עם חברה מקצועית תבטיח שהם יחזיקו מעמד במשך שנים רבות, מה שיחסוך לכם כסף רב ועוגמת נפש בטווח הארוך.

על מנת שתוכלו להיות בטוחים ורגועים שהחלונות בביתכם הותקנו כהלכה, ויש לכם למי לפנות במקרה שיהיה צורך בתיקונים שונים כמו תיקון תריסים או תיקון חלונות, חשוב שתפנו רק למומחים בנושא. עם חברה מקצועית לצדכם, ניתן יהיה לעצב ולהרכיב חלונות אלומיניום וגם תריסים חשמליים בדיוק לטעמכם, בלי פשרות ובלי סייגים.