וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - וילונות למטבח כפרי - מלבישים את המטבח בטעם

וילונות למטבח עץ כפרי - מלבישים את המטבח בטעם

כל כך טבעי לראות טקסטילים ואריגים שונים בבית, בסלון ובחדרי השינה, אבל מעטים שמים לב לכך שגם במטבח יש לא מעט אריגים שנותנים לנו לא רק פן מעשי אלא גם דקורטיבי. מטבח לדוגמה, הוא חלל שבו אנשים כמעט שאינם שמים לב להלבשתו גם בווילונות, אבל פעמים רבות הם אלה שאחראיים לכל הרושם של העיצוב שלו והם משלימים אותו בדיוק לפי הקו העיצובי שלו. מטבח כפרי, למשל, הוא מהסוג שבו עושים הרבה שימוש באריגים. הם נמצאים שם ונותנים נופך מאוד רומנטי וביתי וחמים שעושה אותו למעשה למה שהוא. כשאנחנו חושבים על המטבח הכפרי של פעם אנחנו בעצם חושבים על מטבח שבו יש מפות ומפיות משובצות או סרוגות, מגבות מטבח גדולות, קישוטים סרוגים או רקומים שונים על הקירות או בכל מקום אפשרי, כי זה חלק מהחן שלו. זה מה שעשה אותו לנוסטלגי.
מטבח כפרי הוא גדול וביתי

המראה הטבעי של מטבח עץ כפרי יכול להכיל הרבה אלמנטים עיצוביים יחסית למטבחים אחרים, משום שהמטבח הכפרי הוא בעצם רחב ידיים מאוד ומשמש מעין חדר משפחה במקרים רבים. ככזה, הוא יכול להיות גם יותר חמים ומזמין ולכן גם וילונות הם מתאימים מאוד למטבח זה. במיוחד כאשר יש להם מראה של פעם. הסגנון של וילונות למטבח כפרי אמורים להיות מובהקים מאוד – עם טקסטורה וצבעים חמים מאוד ולא מודרניים. המראה כולו של מטבח כפרי כזה הוא מסורתי ונוסטלגי ולא הייטקי מנוכר. עם זאת, אפשר בהחלט לשלב בו אלמנטים מודרניים ולכן, אם תבחרו בקו עיצובי של ארונות ונגרות עץ מלא חמה ועגלולית, אולי אפשר יהיה לשלב בכל זאת וילון מתאים למראה הזה שלא יסתור אותו יותר מדי ויצליח ישתלב בו לגמרי.
וילונות שמתאימים למבנה המטבח

בדרך כלל מטבח כפרי אמור להיות גדול ורחב, עם כניסה גדולה ומזמינה. אבל גם אם בונים מטבח כפרי בחלל קטן, וילונות הם כמעט מרכיב הכרחי בו משום שללא הלבשת המטבח בטקסטיל הוא יאבד הרבה מקסמו ומאפייניו. וילונות אמנם לא כדאי שיהיו דומיננטיים מדי במטבח קטן, אבל מכיוון שווילונות היו תמיד גאוות בעלת הבית על מעשה ידיה בתפירה או ברקמה, הווילון הוא פריט הכרחי כדי להשלים את מראה העץ המלא והגילופים והקווים הרכים. וילונות תחרה, וילונות סרוגים או עם מוטיב של רקמה וסריגה, וילונות בצבעים בסיסיים של פעם וללא הדפסים מודרניים מדי, חומרים טבעיים מבד, בעיקר כותנה, אלה מסוג החומרים והדגמים שמתאימים כאן.