חנות וילונות בתל אביב - לנצ'יאנו

וילונות בתל אביב

וילון הוא אחד האלמנטים בבית המשלב פונקציונאליות עם אסתטיקה. הוילון מיועד הן להחשיך את החדר, הן ליצור חוצץ בין הפרטי והציבורי והן ליצור הרמוניה בין שאר הרהיטים והעיצוב של הבית.

לפיכך, וילון קונים רק אצל המומחים - בלנצ´יאנו עיצוב וילונות.

מדריך וילונות בתל אביב

בימים אלו קיימים בשוק הוילונות מאות אפשרויות אשר עשויות להפוך את הבחירה שלכם לקשה מתמיד. מטרת המאמר הנוכחי היא להפוך את ההחלטה למעט פשוטה יותר ולהבטיח כי עשיתם את הבחירה הטוב ביותר עבורכם ועבור החלל שלכם.

כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר, עליכם להחליט בראש ובראשונה מהי המטרה העיקרית של הוילון: האם הוא ליופי בלבד או האם מטרתו לחסום אור. באם הוילון מיועד לשם אסתטיקה והוא אינו מיועד להחשיך את האזור, כדאי לבחור בוילון דק יחסית, שכן הוא צובר פחות אבק ויותר קל לנקותו. באם הוילון מיועד להחשיך את החדר, הוא יהיה חייב להיות עבה יותר ועם זאת, מעצבים רבים טוענים כי וילון עבה הוא וילון שיש לו איכויות יותר "מלכותיות". הבחירה שלכם צריכה כאמור לשקף הן את הפונקציה שימלא הוילון והן את הסגנון האישי שלכם.

לאחר שעשיתם את הבחירה הראשונית בין וילון עבה או דק (יש כמובן גם אפשרויות ביניים), עליכם לבחור את הצורה. לשם כך, עליכם למדוד את שטח החלון בדיוק רב ולוודא כי צורת הוילון תתאים לצורתם של החלונות עליהם הוא יושב.

הבחירה הבאה תהא צבע הוילון. הצבע עליו להתאים כמובן לשאר הרהיטים בחדר. אין חובה לבחור באותו צבע בדיוק ואולם, על הצבעים להשתלב ולהחמיא זה לזה. כאן נכנס אלמנט של עיצוב פנים וכמובן, טרנדים וסגנונות שנחשבים לאופנתיים בתקופתנו. גם עיצוב הוילון, כלומר האם לבחור בצבע אחד ויחיד או שילוב של צבעים או לשלב גם דוגמאות או קפלים.

נשמע מסובך? זה אכן כך ולכן, בכל ההחלטות הללו כדאי להשתמש בשירותיהם של חנויות וילונות תל אביב והמרכז. כאן תמצאו לא רק את האופנה האחרונה בשוק ואת העיצובים המודרניים ביותר, אלא גם תוכלו לקבל עצה באשר לשלל המשתנים שהוזכרו לעיל.  

לנצ'יאנו, חנות וילונות תל אביב והמרכז – היא המקום האיכותי ביותר לעיצוב והתאמה של וילונות. הגיעו עוד היום לפגישת ייעוץ ויחד נוכל להגיע לתוצאה האסתטית והמתאימה עבור הבית שלכם. אל תתפשרו על פחות ממושלם, בואו לקבל עצה מהמומחים בתחום שיסייעו לכם בבחירת סוג הוילון, הגודל, העיצוב והצבע שיהיו פונקציונאליים ובו זמנית יחמיאו לאזור המבוקש.