וילונות בראשון לציון - לנצ'יאנו
עיצוב פנים של בית או משרד משלב כמה תחומים חשובים: הראשון הוא אסתטיקה והרמוניה: סגנונות ואופנות הן עניין משתנה וחשוב לעקוב אחר החידושים בתחום אם אנחנו לא רוצים להישאר מאחור. כפי שהבגדים שלנו מעידים על מי שאנחנו, גם הבית שלנו חייב להיות מרשים ולשקף את האופנה האחרונה. התחום השני, הוא הטעם האישי שלנו. זהו משתנה חשוב ביותר, מאחר וגם אם נעקוב אחר הטרנדים החמים ביותר במודה, אם אנחנו לא אוהבים את זה, הסגנון יפריע לנו ולא ישקף את מהותנו.

בבואנו לעצב את הסלון, חדר השינה או המשרד, אנו לעיתים שוכחים משתנה חשוב ועקרוני והם – הוילונות. בעוד שרצוי להשאיר את בחירת הוילון לאחר שנבחרו הרהיטים, אסור לזלזל באפקט שיש להם על החדר. וילון חסר ייחוד, מכוער או לא אופנתי, משפיע על הדרך בה נתפס החלל כולו.
במובן זה, וילונות, הם אלמנט חשוב בעיצוב הבית, אם הם צעקניים מידי או פשוטים מידי, כל העיצוב של הסלון או החדר עלול להפוך נוראי.

בחברת לנצ'יאנו, המשווקת וילונות בראשון לציון,  אנו מבטיחים ליצור הרמוניה בין הצעקה האחרונה בשוק לבין הטעם האישי שלכם וכמובן – התאמה מושלמת לחדר עצמו.

וילונות בראשון לציון – אופנה, איכות ואלגנטיות
וילונות איכותיים מוסיפים אלמנט מלכותי לחדר. הם מגיעים במגוון של סוגים, חומרים ועיצובים, כך שישנן מאות אפשרויות להתאימן לצבעים ולסגנון של החלל שלכם.
ניתן להתאימם לכל צורה של חלון בקלות והם מיועדים להחזיק מעמד שנים על גבי שנים, ללא צורך בהחלפה. ניתן לכבס אותם (בחלק מהחומרים נדרש ניקוי יבש), כך שהם תמיד יישארו נקיים ומדיפים ריח רענן.

התאמת הוילון לחדר

מלבד ההתאמה האסתטית עליה דובר בפסקה הקודמת, עלינו להתאים את סוג הוילון לפונקציה שעליו למלא. לדוגמא, בחדר הפונה אל המזרח, רצוי לבחור בוילונות שיסייעו להאפיל על החלל. בראש ובראשונה בחדר זה, הוילון יעזור לשמור על הרהיטים מפני דהייה כתוצאה משמש ישירה. כמו כן, וילונות עבים מסייעים בשמירה על טמפרטורה קבועה ונוחה בחלל, שכן הם מהווים מעין חוצץ בין הפנים והחוץ. בימים קרים, הוילון ישמור על הטמפרטורה הגבוהה בבית ובימים חמים הוא ימנע מהחום להיכנס פנימה.

כמו כן, יש להתאים את הוילון לתושבת עליה הוא בנוי. באם בחרתם בוילון עבה, הקורה או התושבת צריכה להיות כזו המסוגלת לסחוב את מלוא משקלו. בוילון דק, תוכלו לבחור מבין מגוון סגנונות ועיצובים ועיטורים יפהפיים.

התקשרו עכשיו לחברת לנצ'יאנו, המשווקת וילונות בראשון לציון וקבעו פגישת התאמה!

וילונות בראשון לציון