וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - הרחבת החלון על ידי ניסור בטון

הרחבת החלון על ידי ניסור בטון

לא פעם אנחנו רוצים להרחיב חלון קיים בבית. אם זה חלון בסלון שאנחנו רוצים להרחיב אותו כדי שהסלון יהיה מואר יותר וגם מעוצב יותר ואם זה כל חלון חיצוני אחר שאנחנו רוצים לשנות את הצורה שלו ואת הגודל שלו.

חשוב לדעת כי ככל שמדובר בקיר חיצוני, שם נדרשת ההרחבה של החלון, הרי שיש צורך בביצוע של אנשי מקצוע מומחים שאלו יבצעו את הדבר. זאת משום שקיר חיצוני עשוי לרוב מבטון. הבטון הוא חומר לא פשוט לניסור. כאשר לא מבצעים את הניסור בצורה הנכונה, הרי שעלולות להיגרם תקלות שונות מה שידרוש ביצוע תיקונים ושיפוצים של הקירות וזה יוכל להיות סיפור יקר מאוד וגם מורכב מאוד. מעבר לכך טעויות בעת ביצוע הניסור עלולות לסכן את כל המבנה ולעורר עליכם את כל דיירי הבניין.

בגלל כל הסיבות הללו, חשוב מאוד לתת את הדעת על הבחירה באיש המקצוע שיבצע את העבודה בצורה הכי בטוחה והכי מקצועית.

איך מבצעים ניסור בבטון?


הניסור בבטון מחייב עבודה שתיעשה באמצעות כלי מקצוע מיוחדים לצורך כך. אם כל קידוח בקיר בלוקים נעשה באמצעות מקדחה, הרי שהניסור של קיר בטון אמור להיעשות באמצעות כלי ניסור מיוחדים. כלים אלו עשויים עם שבבי יהלום. מסור היהלום הוא הכלי שלמעשה מסוגל להתגבר על קיר הבטון ולבצע את הניסור בצורה הכי מדויקת וגם הכי ממוקדת. מה שאומר, עבודה של איש מקצוע שיצליח לנסר את החור בגודל המדויק שתרצו.

מעבר לכך, ניסור כזה לא יפגע בכל הקיר כולו, הן בגלל שהוא ייעשה בצורה ממוקדת ומדויקת והן בגלל שאיש המקצוע לא יתחיל בעבודה בטרם יקבל אישור מהנדס כי מדובר בקיר שאפשר לבצע בו את הניסור הרצוי וכי אין כל חשש לפגיעה בעמודים או יסודות של המבנה.

מהן היתרונות של מסור היהלום?


למסור היהלום יש שורה ארוכה של יתרונות.
  • עבודה עם דיוק מירבי – על זה כבר כתבנו והרחבנו. מדובר בעבודה שנעשית בצורה לגמרי ממוקדת ומדויקת המובילה לקידוח שנעשה בצורה מושלמת בלי שיהיה צורך בביצוע תיקונים לאחר הקידוח.
  • עבודה מהירה – הקידוח נעשה באמצעות כוס בגודל הרצוי כך שלא נדרש זמן רב עד שמתקבל החור הרצוי במידה המתאימה.
  • עבודה נקייה – הניסור נעשה עם זרימה של מים, מה שמונע את הפיזור של האבק בעת הקידוח וכך האזור נשאר נקי.
מחפשים אנשי מקצוע לצורך פתיחת חלון בקיר? אנשי המקצוע המומחים והמנוסים לשירותכם.