וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - בחירת וילון מתאים לעיצוב משרד מודרני

בחירת וילון מתאים לעיצוב משרד מודרני

בחירת הווילונות המתאימים היטב לעיצוב המיוחד של המשרד המודרני שלכם, היא משימה שאין להקל בה ראש. אז אם אתם מחפשים וילונות איכותיים לחלונות המשרד שיצליחו לענות גם על דרישות העיצוב וגם על הצרכים של צוות העובדים שלכם, המשיכו לקרוא!

לשקול איכות ועלות

כמו שבחירת שולחנות חשמליים וכסאות ארגונומיים איכותיים למשרד מגבירה את המיקוד והפריון, כך גם בחירה בעיצוב משרדי איכותי יכולה להגביר את הפרודוקטיביות ואת מעורבות הצוות במשימות הקשורות לעבודה. חשיבות האיכות של ההתקנים והריהוט במשרד, כולל הווילונות על חלונות המשרד, היא כפולה כיוון שהם משרתים גם מטרה עיצובית וגם מטרה פונקציונליות.

סביר להניח שהתקציב הוא אחד השיקולים הבולטים בהחלטה על סוג הווילון שתקנו למשרד. עם זאת, אל תיסחפו לעבר וילונות זולים יותר שנראים בהתחלה כדיל מעולה. אלה וילונות שיוצרו בחופזה ויראו די מהר סימני בלאי. וילונות משרדים זולים זקוקים להחלפה בתדירות גבוהה הרבה יותר מאשר הווילונות האיכותיים והיקרים יותר, מה שבסופו של דבר יעלה לכם יותר.

זכרו שמחיר גבוה יותר מעיד בדרך כלל על איכות גבוהה יותר. הווילונות שיוצרו על ידי יצרנים מכובדים הם האפשרות הטובה ביותר שלכם. יצרנים אלה יודעים מה יהיו שילובי הטקסטיל האידיאליים לשימוש בעיצוב הווילונות שלכם, ויעזרו לכם להשתמש באפשרויות עיצוביות מושכלות שמשמעותן שתקבלו תמורה גדולה יותר עבור כספכם.

טיפים חשובים:

  • אם אתם מזמינים כמות גדולה של וילונות משרדיים, יתכן שתוכלו להוזיל את העלות של כל יחידה בודדת.

  • בעוד שהבד ממנו עשוי הווילון תורם למראה שלו, הרי שהבטנה של הווילון והחומר ממנו היא עשויה אחראים על תפקוד הווילון כמבודד מפני אור וחום.

לחשוב על סגנון ומיתוג

וילונות יכולים להפוך למאפיין מרכזי במשרד שלכם. חלק מהמשרדים בוחרים בגוונים עזים המשולבים בגוונים ניטרליים יותר לשם איזון. עם זאת, במחשבה על הטווח הארוך, יש דרכים טובות יותר לבחירה בווילונות למשרד שלכם.

נסו לבחור במשהו שמתאים לטעם של כולם. אמנם זה קל יותר להגיד מאשר לבצע, אבל זכרו להתחשב באחרים כשאתם חושבים מה יעבוד טוב יותר במשרד שלכם. יתכן שווילונות עם הדפסים בולטים בצבעים עזים שאתם אוהבים, לא יזכו להערכה מצד הקולגות שלכם. שקלו לבחור בווילון באחד מצבעי הליבה של המותג שלכם. כך תוכלו לחבר את עיצוב הפנים למותכ וליצור איזו שלמות שתזכיר לעובדים את המותג שלכם לאורך כל היום. זו דרך אפשרית לטיפוח תחושה של תרבות ארגונית מבוססת קהילה.

טיפים חשובים:

  • שקלו איך ייראו הווילונות מבחוץ. המשרד אמור להשאיר רושם גדול ומתמשך גם על עוברי האורח.

  • סגנון ומיתוג הם יותר מאשר רק צבע. קחו בחשבון את המסר המרכזי של החברה שלכם. למשל, אם אתם עוסקים בקיימות, בחרו בבד במראה טבעי ואפילו בחומר ממוחזר המהדהד היטב עם המסר המרכזי של המותג שלכם.

  • איכות התקשורת. שוב, קחו בחשבון כיצד אפשר לשלוח מסר באמצעות הווילונות. באופן כללי, וילונות מעוררים מראה מעודן יותר מאשר תריסים. 

לשקול את צרכי התאורה והחום

קשה למצוא את האיזון המושלם בין אור לחושך, ובין קרירות לחום, בתוך משרד שבו עובדים מספר אנשים מול מחשבים. אחרי הכול, יותר מדי אור שמש על המסך מהווה בעיה. וילונות הם אמצעי טוב לבידוד. ניתן להתאים אותם בקלות לצרכי העובדים שיכולים להשאיר חצי וילון סגור, או לסגור אותו לגמרי ולהדליק אור, אם הם רוצים להתנתק מהחוץ ולהתרכז בעבודה.

שקלו להשתמש בווילונות העשויים מבדי בקרת אור. תכונות הבידוד של בדים אלה מסייעות להגדרת סביבת עבודה נעימה מותאמת למשימות השונות. באופן זה תוכלו ליצור סביבת עבודה אופטימלית שתגביר את הפרודוקטיביות של העובדים ותשפר את רמת שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה.