וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - איך מרעננים את העיצוב של הסלון

איך מרעננים את העיצוב של הסלון?

 
אם הסלון שלכם מיושן ומתחשק לכם לשנות את המראה ולחדש אותו, אנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאת הכתבה הבאה. בכתבה, נתמקד ב-5 דרכים לבצע את השדרוג, מבלי שזה יעלה הרבה. מוכנים? אנחנו מתחילים!

טקסטיל

אם יש לכם וילון בסלון, תוכלו להחליף אותו באחד אחר. כמו כן, אם אין לכם וילון, אז הגיע הזמן לרכוש אחד. כיום יש מבחר גדול של וילונות בכל מיני דוגמאות וצבעים. מלבד הוילון, תוכלו גם להוסיף שטיח ליצירת מראה נעים, חמים וכפרי וגם תוכלו להוסיף כמה כריות נוי.
לא חייב להחליף את כל הכריות, אפשר רק להחליף את הכיסוי של הכריות. אם הספה שלכם עדיין במצב טוב, תוכלו לרענן אותה על ידי ריפודה מחדש. תוכלו להגיע לחנות המוכרת בדי ריפוד ולבדוק איזה ריפודים אהבתם והאם החנות גם מספקת את שירות הריפוד מחדש. שכן עדיף שיעשה על ידי איש מקצוע שיש לו ניסיון בתחום. בכל הקשור לפריטי טקסטיל שהוזכרו כאן וגם פריטי טקסטיל שלא הוזכרו, קחו בחשבון שכאשר אתם בוחרים אותם, כדאי שהם יהיו עשויים ממגוון חומרים ויגיעו בכל מיני טקסטורות. המגוון הזה יכול לעזור ביצירת מראה בעל עומק.

תאורה

בסלון, יש בדרך כלל תאורה אחת מרכזית. מומלץ לשלב מספר סוגים של תאורות, על מנת לצור כל מיני הארות ואווירות. על כן, הוסיפו מנורות קטנות בסלון, נניח מנורות קריאה, מנורות צד שיהיו בקיר ועוד. אפשר גם להוסיף נרות. כל אלה ישדרגו משמעותית את העיצוב וגם יהיה אפשר להיעזר במנורות הללו, על מנת לייצר אווירה שונה בחלל הסלון.

צביעת הקירות ושימוש בטפטים

הרי זה ידוע שאם תצבעו את הקירות, אתם תגרמו לשינוי דרמטי בכל חלל הסלון. כמו כן, אפשר גם לשקול לשים טפט בקיר מרכזי אחד שיש בסלון.
הטפט יכול להוסיף המון עניין ויזואלי. מבחינת צבע לקירות, אפשר להשתמש בגווני שמנת. אם אתם יותר נועזים, תוכלו לבחור בצבעים אחרים כמו, ירוק, כחול ועוד.

זכרו שפחות שווה יותר

יש פריטים שכדאי שיהיו במקומות אחסון נסתרים או בארונות עם דלתות. לדוגמה, מכשירי חשמל אינם אסתטיים ועל כן, כדאי מאוד למצוא להם פתרונות נסתרים. לעומת זאת, אם מדובר על פריטי נוי כמו פסלים ואלמנטים דקורטיביים, אז בהחלט רצוי להבליטם ולהניח על המזנון שיש בסלון או על כוננית מדפים פתוחה.

מיקום

חשוב מאוד לוודא שכל הרהיטים מסודרים בצורה הטובה והנכונה ביותר. לדוגמה, יש לבדוק שהספה מסודרת בצורה כזאת שכולם יוכלו גם לשוחח אחד עם השני וגם להנות מצפייה בטלוויזיה.
כמו כן, יש להימנע גם ממיקום ספה עם הגב לדלת.

שורה תחתונה

את כל הטיפים שהוזכרו לעיל, תוכלו ליישם בעצמכם וכך לייצר שינוי משמעותי בעיצוב הסלון.
שיהיה בהצלחה!