וילונות - לנצ'יאנו עיצוב וילונות - איך לעצב את הבית בקלות
הבית שלנו הוא המקדש שלנו, המקום אליו אנו חוזרים כל יום מהעבודה, והמקום שבו אנו מגדלים את הילדים והמשפחה שלנו. במהלך השנים אנו צוברים הרבה זכרונות וחוויות בתוך הבית, אך לעיתים שוכחים שגם הוא זקוק לשיפוץ ושדרוג מידי פעם. אנו רואים שהקירות חזקים פחות מפעם, ובעלי נזקים ממזג האוויר הישראלי או אפילו מנזקים שעשו תושבי הבית. משפחות רבות מעדיפות להשאיר את המבנה כמו שהוא, אבל דווקא עם שיטות הבניה החדשניות כיום, אפשר לשדרג את מראה הבית בקלות ובמהירות. הנה כמה טיפים.
 

בניה למרחק

 
הדבר הראשון שעלינו לשים לב כאשר מעוניינים לשפץ את הבית הוא לבחור בשיטה אשר מתאימה למבנה הבית כיום. כך, אם נבחר בשיטה שאינה תואמת, ייתכן כי נגרום לנזקים בלתי הפיכים. לשם כך כדי לבחור בשיטת בניה קלה אשר מאפשרת שילוב וחיבור בהרמוניה בין כל סוגי המשטחים ביחד עם שיטות הבניה הקיימות. זוהי שיטת בנייה בה משתמשים בחומרים קלים לבנייה, וכמו כן המאפשרים לשנות את אופן בניית הבית בין אם הקטנת או הרחבת הבית בקלות ולכן מאפשרת התאמות אישיות בפחות זמן מאשר בבית שנבנה בבנייה קונבנציונלית.
 
בנוסף לכך, עלות הבנייה הינה זולה בהרבה שכן אינה מצריכה שימוש בכוח אדם רב להבדיל מבנייה קונבנציונלית. רמת הבידוד התרמי והאקוסטי ועמידות המבנה גבוהים מכיוון שהחומרים עשויים פלדה.
כמו כן, הבנייה הקלה נחשבת גם לבנייה מתקדמת אשר שומרת על איכות הסביבה בכך היא מצמצמת את השימוש בפסולת הבניין בצורה מתועשת ומשמרת את משאבי  הטבע ( בכך שיש שימור במים,קרקע וחומרי גלם מהטבע). מה שנותן לה גם את התואר "בנייה ירוקה". להבנייה הירוקה יש גם יתרונות על בריאות חיי האדם: הוא נמצא בריא יותר ומשפר את איכות החיים כיוון  שיש צמצום של פליטת גזים פסולת, שפכים וקרינה.
 

עיצוב מחודש

 
לאחר שבחרתם את השיטה הרצויה, כעת תוכלו לבחור את שיטת העיצוב החדשה שלכם. תוכלו להוסיף עוד איבזרים לבית שלא היו לפני כמו וילונות או או רהיטים חדשים. כל אלו ישפרו את מראה הבית שהוא למעשה חלון הראווה שלכם. תוכלי לעצב מחדש דברים שלא רציתם או לא יכולתם להכניס לבית הישן, זאת כמובן באמצעות שיטת הבניה החדשנית. נסו לחשוב מראש מה יכול להתאים לכם, ונסו לעצב את הבית לראות עיניכם. היופי שבדבר הוא שאפשר לשפץ חדר אחד או את כל הבית, הכל תלוי בכל מה שחפץ לבכם. תוכלו אף להתייעץ עם חברים או גורמי מקצוע שונים מה יכול להתאים לבית שלכם. לבסוף כל מה שנותר לכם לעשות הוא ללכת לחנות המאימה ולאבזר את הבית.
 
אז אם אתם חושבים על לבנות בית שהעלות שלו לא תיצור חור בכיס, תשמור על הסביבה, המראה שלו יהיה אסתטי ולא יצרוך מכם הרבה כאב ראש. תבחרו ירוק, כי זה קל.